Mobil Bağlantınızı Kazanca Dönüştürün Amasya Franchise

Nergiz, Amasya Valiliği, Amasya Merkez/Amasya, Türkiye
Talep
Şikayet Et

İlan Detayları

 • Çalışma ŞekliSerbest Çalışma (Freelance)
 • Eğitim DurumuEn Az İlköğretim Mezunu
 • DeneyimAranmıyor
 • Firma AdıBaynuri International
 • Engelliye UygunEvet

İlan Açıklaması

Biz Kimiz? Ne İşYaparız?

Bynuri International şirketi, dijital bir işletmedirve çalışmalarını mobil üzerinden online bir şekilde gerçekleştirmektedir.Türkiye’nin her yerinde beş alt başlıkta yol hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetler;oto anahtar, araç kurtarma, oto çekici, oto kurtarma ve yol yardımhizmetleridir. 7/24 online bir şekilde hizmet veren çağrı merkezleri ile,müşterilerinin ihtiyacı olan hizmeti, en yakın servise yönlendirereksunmaktadır. Global çağın aktif enerjisi ile buluştuğumuz gün geçtikçeyenilenen ve gelişen sistemimiz doğrultusunda bynuri.net markası olarak tümkitleye hitap etmeye devam ediyoruz. Uluslar arası bünyemizde sizlerinihtiyaçlarınıza çözüm, hayallerinize hedef olarak yol alabilmek için tümgücümüz ile yanınızda yer almaktayız. Köklü bir firmanın başarısı, geçmiştengelen deneyim analizleri ile kanıtlanmaktadır. 2016-2017-2018-2019 yıllarıiçerisinde bayilik veren firmalar arasında Baynuri International da yeralmaktadır, internet üzerinden Online işlemler yapılan ve hizmet sektöründefaaliyet gösteren güvenilir ve kurumsal bir sitedir, bu yüzden de ücretsizbayilik veren firmalardan biri değildir.

Bu İşin Geleceği VarMı?

İtibarlı ve yüksek kazançlı bir iş kariyeri sizi bekliyor. Her meslektenkişiler bu ailenin parçası olarak yaşamını daha refah seviyede sürdürebilir.Türkiye’nin her ilinde sizlerin de tercihi olarak büyüyor ve gelişmek ilebirlikte birçok fırsatlara birlikte pencere açıyoruz.

Bu İşteki KazancımNedir?

İşlem sonrası bulunmuş olduğunuz bölgedeki şehrinize göre kar marjınızartarak iş deki statünüzü yükseltiyoruz. Kazan – kazan stratejisi ile sizlerefırsat sunmamız dâhilinde güvenilir öncelikli işlem sunuyoruz. Global çaptaartık online işlemler ile her şey çok daha rahat ayrıca çok daha hızlı. Dijitalişletme olmanın bünyesinde doğrultulu bir hizmet sunmanın en önemli kriteridürüstlük ilkesi ile ilerleyerek onay vermeniz takdirinde işlem hazırlıklarınabaşlanacaktır. Mobil ağlar üzerinden irtibata geçerek zamandan feragat edipkendi işiniz de kendi koşullarınız dâhilinde ilerleyebilirsiniz.

Nasıl Bir İş SahibiOlacağım?

Bynuri International olarak köklü bir işletme olmanın haklı gururunuyaşıyoruz. Sizleri de bu ailemizin bir parçası olarak görmekten mutlulukduyacağız. Kendi işinizin patronu olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yapılanbütün sözleşmeler noter imzalı olmak kaydıyla düzenleniyor, güvenli biranlaşmanın temelini atıyoruz. Farklı iller olmak üzere birden fazla bayilikimkânıyla kazancınızı ikiye katlıyoruz.

Kazan- KazanStratejisi ile Birlikte Yürüyelim

Bayilik satışlarımız ile siz değerli vatandaşlara kendi işinin patronu olmafırsatı sağlıyoruz. Ülkemizin 81 ilin birinde de sizin bayiliğiniz olsun.Gelişen teknolojiden faydalanarak para kazanmak artık hayal olmak dan dançıkarak Bynuri International ile gerçek oluyor. Bu avantajlı fırsatımızdanyararlanarak (+1) önde olarak hayatınıza yeniden başlayın.

Yakındaki Yerler

Harika Koçer
 • 0850 399 xxxx Göster

Derecelendirmeler ve İncelemeler

 • Yorumunuza çok seviniriz, yorumunuz burada görünecek!

  Bize puan verin ve yorum yazın

  • Değerlendirme
  Dosya seçGörüntüleri seçin