İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI

Şirketimize doğru insanları kazandırmak Ekibimizde yer alacak arkadaşlarımızı potansiyel olarak belirlediği alanlarda yükseltmektir. Bununda yanı sıra çalışmalarını geliştirmelerinde onlara yardımcı olmak hem bizim hemde sizler için birinci önceliğimizdir.

Performans Konusunda

Gelişime açık bir şirket olmamız sebebi ile Ortak buluşma alanlarında, çalışanlarımız ile girdiğimiz özel toplantılarda performans düzeylerimizi konuşup tartışmak, birbirimize birşeyler katmak deneyimlerimizi olağan dışına çıkarmak ve uzman kadromuz ile devamlı surette bunları tartışıp ortak fikirler üzerinden yürümek temel hedeflerimizdendir.

Doğru İş Doğru Personel ile Yapılır!

Ekibimizde yer almasını istediğimiz hem engin tecrübe sahibi dalında uzman vede Öğrenmeye meyilli olan azmi yüksek genç nesiller yetiştirmek amaçlarımızdan birtanesidir. Baynuri olarak her alan ve bölümlerimizde geliştirilmiş stratejiler ve mantıki planlarla yürünmektedir. İnsan Kaynakları dalımızda bizim için stratejik bir öneme sahiptir. Ekiplerimize ortak buluşabilecekleri, Etik kurallara uygun, Saygılı bir iş ortamı sunuyoruz. Eğitim ve Öğrenim Projemiz İşe yeni başlayan arkadaşlarımız için dalında uzman kişiler tarafından ayrıntılı ve akılda kalıcı tekniksel olarak geliştirilmiş bir eğitim vermekle yükümlüyüz. Şirketimize kazandıracağımız her personel bizim için pahabiçilemezdir.

Siz de Takımımıza Katılın!

Tam İsim *
E-posta Adresi *
İletişim numarası
Konu Başlığı
Mesaj Yazın