MİSYONUMUZ

Müşteri ihiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak. Onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerlerini sunan, alternatif dagıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik degerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilncinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir. Karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir site olmaktır.

  VİZYONUMUZ

  Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin sitesi olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden,sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada kendini geliştirerek daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasada güvenilir bir site olmaktır.

   Farkımız

    Bizim ürünlerimiz
   Bizim ürünlerimiz
   Satın alıp satanlar için temel fikir, genellikle değer düşüklüğüne sahip bir liste satın almak ve daha sonra listedeki bazı iyileştirmeler yapıldıktan sonra daha yüksek bir fiyata satmaktır.
   Piyasalarımız
   Piyasalarımız
   Stratejimiz aynı zamanda düşük fiyatlardaki listeleri satın almak ve daha sonra fiyatlar yükseldiğinde bunları satmak için de kullanılabilir. Değer düşüklüğüne uğrayan ve daha yüksek fiyatla satan bir liste.
    Teknik Destek
   Teknik Destek
   Değer düşüklüğüne uğrayan ve daha sonra daha yüksek bir fiyattan satan bir liste, muhtemelen listedeki bazı iyileştirmeler  yapıldıktan sonra Bu strateji, zaman zaman listeleri satın almak için de kullanılabilir.