Global Mobil Online Sistemimiz İle Hizmetinizde

Global Mobil Online Sistemimiz ile Hizmetinizde

Global mobil online sistemimiz ile hizmetinizde! Tüm dünyaya ulaşmak adına bir internet sitesi kuran Baynuri International dijital bir işletmedir ve global alanda mobil üzerinden online olarak hizmet sunmaktadır. Aklınıza gelebilecek tüm kategorileri bir arada toplayarak baynuri.net adlı internet sitesini oluşturdu. Baynuri International şirketinin ilan sitesi olan baynuri.net içerisinde yer alan kategoriler aşağıdaki gibidir:

 

global mobil online sistemimiz ile hizmetinizde

Otomobil

Yolcu veya yük taşımak üzere dizayn edilen, motorlu ve genelde 4 tekerlekli olan kara ulaşım aracına otomobil adı verilmiştir.

Sizler de sahip olduğunuz otomobilleri sitemizden satılığa çıkarabilirsiniz. Geniş filtreleme sistemimiz sayesinde otomobilinizin özelliklerini detaylı bir şekilde ilanınıza ekleyebilirsiniz.

Satın almak istediğiniz otomobilleri filtreleme sistemimizi kullanarak kolay bir şekilde bulabilirsiniz. İstediğiniz özellikleri filtreleyerek, istenilen aracı karşınıza çıkarmak mümkün.

İnternet sitemiz baynuri.net global mobil online sistemimiz ile hizmetinizde!

Arazi, SUV, Pickup

Bu başlık altında, kategoriye uygun araçlarınızı satılığa çıkarabilirsiniz. Detaylı filtreleme seçeneklerimiz ile birlikte aracınızın her türlü özelliğini ilanınıza ekleyebilirsiniz. Bu sayede aracınızın satılma ihtimali yükselecektir. Aracınızın ilanını uygun ve düzenli bir şekilde sitemize eklediğiniz zaman, aracınızı satacak kişiye daha basit ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Eğer bu kategoriden yeni bir araç satın almak istiyorsanız ise aklınızdan geçen arazi, SUV veya pickup aracının, kriterlerinize en uygun olanını bulabilirsiniz. Geniş filtreleme seçeneklerimiz sayesinde detaylı bir arama ile karşınıza çıkacak olan araçlar içerisinde kendinize uygun olan aracı bulabilirsiniz.

Minivan & Panelvan

Minivan, çok amaçlı araç ya da MPV, kişisel kullanılması için dizayn edilen bir van türüdür. Panelvan ise 3 ile 5 metrelik kapalı ve içi boş kasalı aracın içine yük eklenerek taşımak için üretilen hafif ticari araçlara verilen addır.

Sahip olduğunuz minivan veya panelvan aracınızı satmak istiyorsanız hemen satılık ilanınızı oluşturabilirsiniz.

Bu tür araçlardan satın almak isteyen kişiler ise sitemizde bulunan ilanlar arasında kendine uygun gördüğü ilandan satıcıya ulaşabilirler. Satıcı ile anlaşma sağladığı zaman yeni minivan veya panelvan aracına sahip olabilir.

Ticari Araçlar

Ticari araçlar adı altında, çekici, dorse, kamyon ve kamyonet, karoser ve üst yapı, minibüs ve midibüs, oto kurtarıcı ve taşıyıcı, otobüs, romörk, ticari hat ve ticari plakanızı satılığa çıkarabilirsiniz. Sahibi olduğunuz aracı, hattı ya da plakayı satmak için hemen sitemizde ilan oluşturun.

Aklınızdaki ticari aracı filtreleme seçeneklerimiz sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Size uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın sahibiyle anında iletişime geçebilir ve anlaşmaya varabilirsiniz.

Karavan

Sahip olduğunuz karavanları satmak istediğiniz zamanlarda, sizin için oluşturduğumuz baynuri.net adlı internet sitesini kullanabilirsiniz. Sitemizden vereceğiniz ilan ile birlikte karavanınıza basit bir şekilde alıcı bulabilirsiniz.

Karavan satın almak isteyen kişiler ise yine internet sitemizden faydalanabilirler. Sitemize girilen ilanlar arasından istedikleri karavanı, geniş filtreleme seçeneklerimiz sayesinde kolayca bulabilirler. İlan içerisinde bulunan iletişim bilgilerinden satıcıya ulaşıp, anlaşmaya varabilir.

Motosiklet

10’a yakın türü olan motosikletler genelde iki tekerlekli olarak üretilmiştir. Üç tekerlekli olan modelleri de bulunan motosikletler bisiklet benzeri, içten yanmalı motora sahip bir ulaşım aracıdır.

Siz de kendi motosikletinizi satmak isterseniz, sitemizin ilan ver kısmından ilanınızı oluşturabilirsiniz. Hızlıca motosikletinize yeni bir alıcı bulabilirsiniz.

Motosiklet satın almak isteyen bireyler ise sitemize girilen ilanlar arasından beğendiği motosiklet ilanını bulabilir. Bu ilandan satıcıya ulaşıp anlaşma sağlayabilirler.

ATV

Tüm arazi ve hava koşullarında çalışması için tasarlanan bu arazi araçlarına ATV adı verilmiştir. Bu isimde üretilen araçların 3 ve 6 tekerlekli modelleri de mevcuttur. Buna rağmen daha çok 4 tekerlekli modeli tercih edilmektedir.

Sizler için oluşturduğumuz ve tüm dünyada hizmet veren internet sitemiz olan baynuri.net adresinden sahip olduğunuz ATV aracınızı satmak için ilan oluşturabilirsiniz. Aracınızın özelliklerini detaylı bir şekilde paylaşabilmeniz için, sizlere geniş filtreleme seçenekleri sunduk. Bu seçeneklerden aracınızın özelliklerini seçerek veya ekleyerek daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir ATV aracı satın almak isteyen kişiler ise sitemize eklenen ilanlar arasında kendisine uygun olanı bulabilir ve hızlı bir şekilde satıcıyla iletişime geçebilir. Satıcı ile anlaştığı takdirde, istediği ATV aracına sahip olabilir.

UTV

ATV araçlarının geliştirilmiş şekli olan UTV aracı yolda veya arazide gitmek için dizayn edilmiştir. Bu UTV’ler hafif ve üstünde kafes biçiminde bir karoserisi olan araçlardır.

Sahibi olduğunuz UTV aracınızı satmak isterseniz, hemen sitemizden ilan oluşturabilirsiniz. Özellikleri detaylı bir şekilde ilanınıza eklediğiniz sürece, hızlı bir şekilde yeni alıcıya ulaşabilirsiniz.

Sahip olmayı planladığınız UTV araçları içerisinden uygun olanını sitemizde girilen ilanlar arasından bulabilirsiniz. Detaylı arama seçeneklerimiz sayesinde aklınızdaki aracı anında karşınıza çıkartıyoruz. İlanda bulunan iletişim bilgileri sayesinde satıcıya kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Deniz Araçları

Deniz araçları kategorisinde birçok alt kategori mevcuttur. Bunlar; balıkçı teknesi, bot, gezi teknesi, gulet, jet ski, motoryat, sandal, sürat teknesi, yelkenli, yolcu gemisi, yük gemisi / tanker.

Bu alt kategorilerden birine veya birden fazlasına sahipseniz ve satmak istiyorsanız sitemize ilan girebilirsiniz. Vereceğiniz ilana deniz aracının özelliklerini detaylı bir şekilde eklerseniz, alıcıya daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Almak istediğiniz deniz aracının özelliklerini filtreleme seçeneklerimizden seçtiğiniz taktirde istediğiniz aracın ilanı sistemimize girildiyse karşınıza çıkacaktır. Böylelikle sizler de bu ilandan satıcıya ulaşabilir ve anlaşma sağlayabilirsiniz.

Hava Araçları

Hava araçları kategorisinde birçok alt kategori mevcuttur. Bunlar; deniz uçağı, helikopter, içten / dıştan takma motor, özel jet, paramotor, planör, uçak, yelken kanat & microlight, zeplin.

Bu sayılan alt kategorilerden herhangi birine sahipseniz ve satmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen sitemizden hava aracı ilanınızı oluşturun ve kolay bir şekilde alıcınızı bulun.

Herhangi bir hava aracı satın almak isteyen kişiler ise yine bu kategori altında aradığını kolayca bulabilecek. Sonrasında ise satıcı ile iletişime geçerek istediği aracı satın alabilecek.

 

global mobil online sistemimiz ile hizmetinizde

Konut

Sahip olduğunuz daire, residence, müstakil ev, villa, çiftlik evi, köşk & konak, yalı, yalı dairesi ve yazlığı satmak, kiraya vermek, devren satmak veya günlük kiraya vermek isterseniz, sitemize ilanınızı girmeniz yeterlidir.

Bu kategori altında yer alan başlıklardan satın almak, kiralamak, devren satın almak veya günlük kiralamak isteyenler ise sitemizde yer alan ilanları inceleyip aradıkları konuta hızlı bir şekilde ulaşabilecekler.

İnternet sitemiz baynuri.net global mobil online sistemimiz ile hizmetinizde!

Arsa

Sahip olduğunuz arsayı satmak isterseniz, sitemize kayıt olarak ilan oluşturabilirsiniz. İlanınızda gerekli bilgileri ekledikçe ve her türlü filtreyi uygun bir şekilde doldurdukça, satma ihtimaliniz artacaktır. Global olan şirketimizin online internet sitesinde verdiğiniz ilanlar dünyanın her yerinde görüntülenebilecektir. Bu sayede tüm dünyaya ulaşabilirsiniz ve yeni bir alıcıyı hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Arsa satın almak isteyen kişiler, karşılarına çıkacak tüm arsa ilanları arasından, geniş filtreleme seçeneklerimiz sayesinde kendisine uygun olan arsayı bir an önce bulabilecekler. Satın almak istediğiniz arsayı bulduğunuzda, iletişim bilgilerini satıcının profilinden bulabilirsiniz. Sonrasında ise satıcıya ulaşıp anlaşmak size kalıyor.

Bina

İçinde barınabileceğimiz, ofis olarak kullanabileceğimiz veya başka amaçlarla kullanabileceğimiz yapıya bina adı verilmiştir.

Kendinize ait olan herhangi bir binayı satmak isteyen herkes için oluşturduğumuz bu kategoride, binanızın satılık veya kiralık ilanını ekleyebilirsiniz.

Bina kiralamak veya satın almak isteyen kişiler ise sitemize girişi yapılan ilanlar içerisinden isteklerine uygun olan binayı kolay ve hızlı bir şekilde bulabilirler.

Devre Mülk

Bir mülke ait kullanım haklarının belirlenmiş özel bir şekilde kullanılması için oluşturulmuş özelliğe devre mülk adı verilmiştir.

Bulunduğu bölgede devre mülkünü satmak veya kiralamak isteyen devre mülk sahipleri sitemize uygun filtreler ile ilan verebilir.

Satın almak isteyen ya da kiralamak isteyen herkes sitemizde verilen ilanlar arasında kendilerine uygun olan devre mülkü bulup satıcı ile iletişime geçebilir.

İşyeri

Bu kategorimizde ise işyeri ilanınızı oluşturabilirsiniz. İşyerinizin satılık, kiralık, devren satılık ve devren kiralık ilanını oluşturabilirsiniz. Sitemize girdiğiniz ilanlar sayesinde işyerinize hızlı bir şekilde alıcı bulabilirsiniz.

İşyeri satın almak, kiralamak, devren satın almak veya devren kiralamak isteyen kişiler ise, sitemize girilen ilanlar arasında uygun ilanı bulabilirler. Buldukları ilandan iletişim bilgilerine ulaşıp satıcıyla iletişime geçebilirler.

 

global mobil online sistemimiz ile hizmetinizde
İş İlanları

Sitemizden verebileceğiniz ilanlar arasında iş ilanları da mevcuttur. Bu kategori altında işletmenize yeni takım arkadaşları için ilan oluşturabilirsiniz. Aradığınız kriterleri ilanınıza ekleyebilirsiniz.

İş ilanı kategorimizden bireyler aradıkları işi kolayca bulabilir ve başvurusunu yapabilir.

İnternet sitemiz baynuri.net global mobil online sistemimiz ile hizmetinizde!

Bayilik & Franchise

Birçok kişinin hayalinde ve planlarında kendi işinin patronu olmak mevcuttur. Biriktirilen sermayeyi en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler için başvurulabilecek garanti yollardan bir tanesi de firmaların franchise’ını satın alıp, bayilik açmaktır.

Eğer bayilik & franchise veren bir firma iseniz sitemize bu konuda ilan ekleyebilirsiniz. Bu sayede çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz ve bayiliklerinizi hızlı bir şekilde verebilirsiniz.

Bayilik & franchise satın almak isteyen kişiler ise sitemizde bulunan ilanlardan kendilerine uygun gördükleri bayiyi satın alabilir. Bayi satın alan kişiler ise kendi işlerinin patronu olma fırsatına erişmiş olacaktır.

Nakliye

Dijital bir çağda yaşıyoruz. Bu çağa ayak uydurarak daha fazla kişilere ulaşmak artık çok kolaylaştı. İnternetin gücü sayesinde daha fazla kişiye ulaşabiliriz. Nakliye firmaları bu kategori altında ilan verebilir. Bu sayede daha geniş bir alana yayılarak daha fazla müşteri bulabilirler.

Ev, ofis vb. yerleri taşımak oldukça zahmetli ve titizlik gerektiren bir hizmettir. Bu hizmeti bırakalım da deneyimli bilen kişiler yapsın. Nakliye kategorimiz ile bu hizmete ihtiyaç duyduğunuzda basit arama seçenekleri sayesinde size uygun nakliye firmasına hızlıca ulaşın.

İnternet sitemiz baynuri.net global mobil online sistemimiz ile hizmetinizde!

 

global mobil online sistemimiz ile hizmetinizde
Otomobil Servis

Özel ve yetkili servis olarak ikiye ayrılan kategorimizde otogaz LPG, boya, cam, detaylı temizlik, egzoz, elektrik, kaporta, klima, mekanik, rot balans, periyodik bakım, oto ekspertiz ve yol yardım servisi olarak mağaza açabilirsiniz.

Bu sayılan hizmetlerden yararlanmak isteyen vatandaşlar, sitemize girilen ilanlardan istediği hizmete kolay bir şekilde ulaşabilir.

İnternet sitemiz baynuri.net global mobil online sistemimiz ile hizmetinizde!

Ev Tadilat & Dekorasyon

Bu kategori altında; alarm & güvenlik, alçı & kartonpiyer, bahçe ve peyzaj, banyo ve mutfak dekorasyonu, boyacı, çilingir, demir & ferforje, doğalgaz tesisatı, elektrik & aydınlatma, ısıtma & soğutma, inşaat & hafriyat, kapı, pencere, cam & cam balkon, marangoz, mimarlık & mühendislik, mobilya ve döşeme, su tesisatı, taş & beton döşeme, temizlik & ilaçlama, yalıtım ve mantolama, yüzey döşeme, zemin kaplama konularında mağaza açabilirsiniz.

Yine bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz, sitemizde mağazası olan firmalara ulaşabilirsiniz. Bu şekilde bu hizmetlerden faydalanabilir ve sonuca hızlı ve basit bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İnternet sitemiz baynuri.net global mobil online sistemimiz ile hizmetinizde!

Sanayi & İş Makineleri

Sanayi ve iş makineleri kategorisi altında elektrik ve enerji, iş makineleri, sanayi, tarım makineleri hakkında ilanlar verebilirsiniz.

Siz de bu kategorilerde ihtiyacınız olan bir makineye veya parçaya ihtiyacınız olursa sitemizde verilen ilanlardan size uygun olanı bulabilirsiniz.

İnternet sitemiz baynuri.net global mobil online sistemimiz ile hizmetinizde!

global mobil online sistemimiz ile hizmetinizde
Teknik Servis

Kategorilerinden birisi de teknik servis olan sitemizde, bu kategoride hizmet veren firmaların daha fazla kişiye ulaşmasına olanak sağlıyoruz. Firmalar sundukları hizmetin ilanını sitemize koyabilir ve kendi reklamını yapabilirler.

Teknik servis hizmetine ihtiyaç duyan kişiler ise bu kategori altında kendilerine uygun, güvenilir servise ulaşabilir ve gereken hizmeti alabilirler.

Beyaz eşya, bilgisayar, klima, telefon santrali, yangın ve güvenlik sistemleri servisi ve bunun gibi birçok kategorinin teknik servisine sizler için kurduğumuz baynuri.net internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

İnternet sitemiz baynuri.net global mobil online sistemimiz ile hizmetinizde!

Yorumlarınızı gönderin

ADI *
E-POSTA *
İnternet sitesi

seventeen − twelve =