Bayilik ve Franchise Nedir?

Bayilik ve Franchise Nedir?

Bayilik ve franchise nedir? Gelişen teknoloji artık insanlar için para kazanmayı çok çok kolaylaştırdı. Modern çağa ayak uyduran şirketimiz Baynuri International ülkenin 81 ilinde bayilik & franchise vermektedir. Kendi işinizin patronu olma imkanı sunan Baynuri International şirketi global ve dijital bir işletmedir. Aldığınız bayilik & franchise ile kısa zamanda yatırdığınız sermayeyi kâra dönüştürebilirsiniz. Bayilik & Franchise dediğimiz sistemin çalışma şekli çok basittir. Sözleşmeye müstenit, direkt bütünleşmiş bir pazarlama sistemidir. Bu sistemde nasılını bil ve markanın imtiyaz hakkı sahibi, belirli süre, koşul ve sınırları kapsayan anlaşmayla bağımsız yatırımcılara sistemini ve markasını kullandırır. “Bayilik nedir?” veya “Franchise nedir?” sorularına cevap olarak bütün bunları söyleyebiliriz.

Franchise ve Bayilik Veren Firmalar

Franchise ve bayilik veren firmalar genelde kendini kanıtlamış, gelişmiş ve bir dev haline gelmiş firmalardır. Bunlar çeşitli sektörlerde olabilir. Baynuri International olarak sizlere yol yardım bayiliği, teknik servis bayiliği, nakliye bayiliği, ev tadilat ve dekorasyon bayiliği veriyoruz.

bayilik ve franchise nedir

Yol Yardım Bayiliği

Yol yardım bayiliğinde oto anahtar, araç kurtarma, oto çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmeti sunan servislerin şehir temsilciliğini almış oluyorsunuz. Aracı yolda kalan veya bu hizmetlerden yararlanması gereken kişiler, telefon yoluyla temsilciye ulaşıyor. Temsilci ise bu kişileri en yakın yol yardım servisine yönlendiriyor. Bu şekilde işleyen sistemin bir parçası olmak isteyen herkes sitemizde bulunan ilandan detaylı bilgiye ulaşabilir. Kazancı en fazla olan sektörlerden bir tanesidir.

Bayim Olur Musun?

Franchise ve bayilik veren bir işletme olarak herkese sorduğumuz tek bir soru var; “Bayim olur musun?” Bulunduğunuz veya istediğiniz şehirde, sunduğumuz hizmetlerin franchiseını veya bayiliğini satın almak isterseniz sitemizde bulunan ilanlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Şirketimizin sunduğu bu sistemin getirisi oldukça yüksektir.

bayilik ve franchise nedir

Teknik Servis Bayiliği

Özel ve yetkili teknik servis bayiliği olarak ikiye ayrılan sistemimizden franchise ve bayilik alabilirsiniz.

Bu teknik servis sektörü içerisinde beyaz eşya, televizyon, cep telefon, bilgisayar, uydu – çanak ve klima servisleri yer almaktadır.

Bu sektörler içerisinde bulunan sektörler bu şekildedir.

Ücretsiz Bayilik

Ücretsiz bayilik veren firmalar genelde pek fazla yoktur. Olsa bile bu firmalar küçük firmalardır. Franchise ve bayilik dediğimiz sistem oldukça kapsamlı ve getirisi bol bir sistemdir. Bu sistemin paketi ücretsiz olarak verilmemelidir. Bu sisteme yatırılan sermaye kısa süre içerisinde kendisini amorti edecektir. Bayilik ve franchise, sektöre bağlı olarak yüksek kazanç getiren bir sistemdir. Bu sistemin satışı için verilecek ücreti Baynuri International şirketi olarak oldukça cüzi bir miktarda tuttuk.

bayilik ve franchise nedir

Minimum sermaye ile maksimum kazanç sunan şirketimiz global bir işletmedir. Çalışmalarını dijital ortamda mobil üzerinden online olarak gerçekleştirmektedir.

Nakliye Bayiliği

Nakliye bayiliğinde ise ambalajlama, asansörlü taşıma, makine taşıma, ofis taşıma, şehiriçi evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat, stant sökme & kurma, uluslararası nakliyat sektörlerinden bayilik satın alabilirsiniz. Bu sektörler içerisinde aldığınız bayiliğin temsilciliği size aittir. Gerekli bilgiler, sözleşme ve işe dair bütün bilgilere anlaşma sağlanırken ulaşabilirsiniz.

Girişimcilik

Franchise & bayilik satın alma işlemi insanların bu dönemde yapacağı riski düşük kazancı yüksek girişimcilik örneklerinden bir tanesidir. Bu girişimciliğe kalkışan bütün girişimciler, yüksek ihtimalle yatırdıkları sermayeyi katlayarak ilerlemektedir. İşini uygun bir şekilde yapan tüm temsilciler karşılığını sıkıntısız almaktadırlar. Girişimci olmaktan korkmayın. Günümüzde teknoloji yüksek hızla, kesintisiz bir şekilde ilerlemektedir. Hayatımızı kolaylaştırmak ve kendimizi geliştirmek için bu teknolojiye ayak uydurmalıyız. Teknolojinin bizlere sunduğu fırsatlardan birisi olan bayilik & franchise sistemi, günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır. Daha çok büyük firmalar, bu sistemde çalışmaktadır.

Kolay para kazanmanın bir yolu olarak örnek verilen sistem bayilik ve franchiseın getirisi yüksektir. Sizler de bu işe girişmek isterseniz, saydığımız sektörlerden bayilik & franchise satın alarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Baynuri International dijital ortamda büyük adımlar atarak tüm dünyaya hizmet vermektedir.

bayilik ve franchise nedir

Ev Tadilat & Dekorasyon

Ev tadilat ve dekorasyon kategorisinde de birçok servis türü mevcuttur. Bu servislerin hangisinin bayiliğini yapmak istiyorsanız onun franchise paketini satın alabilirsiniz. Bu servis türleri şu şekildedir; Alarm & güvenlik, alçı & kartonpiyer, bahçe ve peyzaj, banyo ve mutfak dekorasyonu, boyacı, çilingir, demir & ferforje, doğalgaz tesisatı, elektrik & aydınlatma, ısıtma & soğutma, inşaat & hafriyat, kapı & pencere & cam & cam balkon, marangoz, mimarlık & mühendislik, mobilya ve döşeme, su tesisatı, taş & beton döşeme, temizlik & ilaçlama, yalıtım ve mantolama, yüzey döşeme, zemin kaplama. Bu servis türlerinin franchiseını alabilir bayiliğini yapabilirsiniz.

Dijital İşletme Franchise

Türkiye’nin her şehrinden alabileceğiniz franchise sisteminde dijital olarak çalışıyoruz. Bu şehirlere örnek vermek gerekirse, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir.

Bayilik ve franchise nedir? sorusuna cevap verdiğimizi düşündüğümüz yazımız bu kadar. Bahsedilen bu illerden bayilik almak isteyen herkesi ilan sayfamıza bekleriz.

Yorumlarınızı gönderin

ADI *
E-POSTA *
İnternet sitesi

3 − two =